Bānītis
Latviski | Lietuvių | Eesti | Русский | English
Stūris Stūris
Stūris Stūris
Aktualitātes
Jaunumi
Pasākumu kalendārs
Projekti
Regulārie pārvadājumi
Kustības saraksts
Biļešu cenas
Tūristiem
Bānītis piedāvā
Apskates objekti
Naktsmītnes, ēdināšana
Bānīša pirts
Suvenīri
Par bānīti
Līnija
Ritošais sastāvs
Vēsture
Attēlu galerija
Par uzņēmumu
Saites
Kontakti
Kā mūs atrast
Stūris Stūris
Jaunumi

Satiksmes ministrs apmeklē Bānīti
14-01-2011

14. janvārī darba vīzītē Gulbenē bija ieradies satiksmes ministrs Uldis Augulis. Viņš tikās ar Gulbenes un Cesvaines novada deputātiem un uzņēmējiem, kā arī iepazinās ar Gulbenes dzelzceļa mezglu un Bānīti. Ministram bija tikšanās arī ar SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" vadību.

Kopā ar satiksmes ministru Gulbenē bija ieradies arī SIA "Autotransporta direkcija" valdes priekšsēdētājs Normunds Narvaišs un LR Satiksmes ministrijas Sauszemes transporta departamenta direktora vietnieks un Dzelzceļa nodaļas vadītājs Jānis Eiduks.

SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" satiksmes ministram bija noorganizējis prezentāciju šaursliežu bufetes vagonā, kurā piedalījās arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa. Uzņēmuma valdes loceklis Toms Altbergs ministram pastāstīja par vēsturiskā dzelzceļa darbību un tā nozīmi reģionālo pasažieru pārvadājumu nodrošināšanā.

Ministrs ar lielu ieinteresētību uzklausīja priekšlikumus par dzelzceļa pilnvērtīgāku izmantošanu pasažieru pārvadājumu nodrošināšanā un reģiona tūrisma attīstībā. SIA "Gulbenes - Alūksnes Bānītis" valdes loceklis Toms Altbergs izteica gandarījumu par ministra ieinteresētību tāda neliela dzelzceļa transporta uzņēmuma darbībā kāds ir Bānītis. "Bānīti ir apmeklējušas daudzas augsta ranga amatpersonas, ieskaitot valsts prezidentu, kultūras ministru un ārvalstu vēstniekus, bet Uldis Augulis ir pirmais satiksmes ministrs, kurš šeit ir ieradies un izrādījis izpratni par šī objekta nozīmību reģiona attīstībai. Tikšanās laikā mēs kopā ar novada domes priekšsēdētāju Sandru Daudziņu prezentējam ministram Bānīša jauno attīstības koncepciju, kurai nepieciešamības gadījumā ceram saņemt arī politisku atbalstu. Tālab uzskatu, ka tikšanās ar satiksmes ministru bija ļoti konstruktīva un mums iedvesmojoša veikt iecerētās pārmaiņas reģiona attīstības interesēs," uzsvēra Bānīša uzņēmuma vadītājs.

Satiksmes ministrs apmeklē Bānīti

Stūris Stūris
SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis"
Viestura iela 16G, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401
64473037, info@banitis.lv