Bānītis
Latviski | Lietuvių | Eesti | Русский | English
Stūris Stūris
Stūris Stūris
Aktualitātes
Jaunumi
Pasākumu kalendārs
Projekti
Regulārie pārvadājumi
Kustības saraksts
Biļešu cenas
Tūristiem
Bānītis piedāvā
Apskates objekti
Naktsmītnes, ēdināšana
Bānīša pirts
Suvenīri
Par bānīti
Līnija
Ritošais sastāvs
Vēsture
Attēlu galerija
Par uzņēmumu
Brīvprātīgie atbalstītāji
Brīvprātīgo blogs
Saites
Kontakti
Kā mūs atrast
Stūris Stūris
Jaunumi

Satiksmes ministrs apciemo Bānīti
07-12-2012

7. decembrī uzņēmumā SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" viesojās Latvijas Republikas satiksmes ministrs Aivis Ronis, ministrijas valsts sekretārs Anrijs Matīss, ministra biroja vadītājs Aivis Freidenfelds, kā arī Saeimas frakcijas "Vienotība" vadītājs Dzintars Zaķis.

Kopā ar Gulbenes un Alūksnes novadu pašvaldību vadītājiem tika diskutēts par Gulbenes - Alūksnes šaursliežu dzelzceļa attīstības ilgtermiņa perspektīvām un aktuālo situāciju. Ministrs apsolīja 2013. gadā saglabāt valsts piešķirto zaudējumu kompensāciju par veiktajiem regulārajiem pasažieru pārvadājumiem, tuvākajā laikā atrodot iespēju papildus finansiāli atbalstīt unikālā šaursliežu dzelzceļa kultūrvēsturisko vērtību saglabāšanu. Šādu atbalsta mehānismu izstrādāt uzticēts Satiksmes ministrijas Dzelzceļa departamenta direktoram Jānim Eidukam.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājai Sandrai Daudziņai un SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis" valdes loceklim Aldim Kreisleram tika solīts parūpēties par Rīgas - Gulbenes pasažieru vilciena reisu turpināšanu 2013. gadā, kas ir būtisks nosacījums vietējo iedzīvotāju mobilitātes nodrošināšanai un tūristu plūsmas palielināšanai.

Pēc Gulbenes lokomotīvju depo un Gulbenes dzelzceļa stacijas apskates, ministrs ar savu komandu devās nelielā izbraucienā ar Bānīti līdz Stāmerienes stacijai.
Satiksmes ministrs apciemo Bānīti

Stūris Stūris
SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis"
Viestura iela 16G, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401
64473037, info@banitis.lv