Bānītis
Latviski | Lietuvių | Eesti | Русский | English
Stūris Stūris
Stūris Stūris
Aktualitātes
Jaunumi
Pasākumu kalendārs
Projekti
Regulārie pārvadājumi
Kustības saraksts
Biļešu cenas
Tūristiem
Bānītis piedāvā
Apskates objekti
Naktsmītnes, ēdināšana
Bānīša pirts
Suvenīri
Par bānīti
Līnija
Ritošais sastāvs
Vēsture
Attēlu galerija
Par uzņēmumu
Brīvprātīgie atbalstītāji
Brīvprātīgo blogs
Saites
Kontakti
Kā mūs atrast
Stūris Stūris
Jaunumi

Pirmie Bānīša alus svētki
20-07-2013

Alus svētki notika 20. jūlijā pie šobrīd restaurējamās Kalnienas dzelzceļa stacijas. Svētki bija pulcējuši samērā kuplu dalībnieku skaitu, kas ar diviem vilcienu reisiem no Gulbenes un Alūksnes vienlaicīgi ieradās Kalnienas stacijā. Pasākuma laikā tika prezentēta jaunā alus šķirne - "Bānīša jubilejas alus", kas brūvēta speciāli par godu Bānīša 110. gadskārtai.

Lai kvalificētos līdzdalībai alus pudeļu celšanas, alus ātrdzeršanas, degustēšanas un citām sacensībām, pasākuma dalībniekiem nācās atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Bānīša vēsturi. Azartiskā gaisotnē, degustējot dažādas alus šķirnes, pasākuma dalībnieki aizvadīja vairākas stundas. Sacensību uzvarētāji saņēma diplomus un vērtīgas balvas ar Gulbenes - Alūksnes Bānīša simboliku.

Bānīša 110. jubilejas gada galvenais notikums būs gadskārtējie Bānīša svētki šāgada 7. septembrī ar dažādiem svētku pasākumiem pie stacijām Gulbenē, Stāmerienā un Alūksnē, kuru laikā alus cienītājiem būs iespēja nogaršot arī speciālo "Bānīša jubilejas alu".

...
Attēli no pasākuma

Stūris Stūris
SIA "Gulbenes - Alūksnes bānītis"
Viestura iela 16G, Gulbene, Gulbenes novads, LV-4401
64473037, info@banitis.lv