Viesu nams

Ceļotāji arvien biežāk izvēlas netradicionālas apmešanās vietas - viesu nams "Depo" ir viena no tādām. Tā atrodas kultūrvēsturiskā industriālā vidē - Gulbenes lokomotīvju un vagonu depo, kurš 1930. - 1980. gados bija viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem Latvijas dzelzceļā, bet šobrīd ir samērā klusa mājvieta tūristu iecienītajam Gulbenes - Alūksnes šaursliežu dzelzceļam.
Viesiem tiek piedāvāta naktsmītne atjaunotās padomju laika lokomotīvju brigāžu atpūtas telpās depo administrācijas ēkas pirmajā un otrajā stāvā. Viesi var izvēlēties arī nakšņošanu bijušajā Igaunijas kompartijas vadītāju salonvagonā, teltīs depo teritorijā vai Kalnienas dzelzceļa stacijā (pēc atsevišķas vienošanās), kas atrodas Gulbenes - Alūksnes dzelzceļa 14. km. "Depo" viesiem pieejama kopēja virtuve, dušu telpas, pirts ar kafejnīca pie tās, kā arī publiska elektroauto uzlādes vieta pie depo ēkas.
Mūsu devīze: "Vienkāršība un mājīgums par draudzīgu cenu!"
Naktsmītnes rezervēšana pa tālruni 64473037, 20228884 vai e-pastu depo@banitis.lv

Viesu nama istabas

Viesu nama istabas

Viesiem tiek piedāvātas divas istabas ēkas pirmajā stāvā un sešas otrajā stāvā - kopskaitā 18 gultas vietas, kuru skaitu nepieciešamības gadījumā var dubultot līdz 36 vietām. Viesiem ir pieejamas koplietošanas WC, dušu telpas un virtuve-ēdamtelpa, kā arī veļas mazgāšanas pakalpojums, bezmaksas autostāvieta un velosipēdu novietne.

- Divi 2-vietīgi numuri pirmajā stāvā ar skatu uz Gulbenes staciju. Cena par numuru - EUR 20,00.
- Pieci 2-vietīgi numuri otrajā stāvā ar skatu uz Gulbenes staciju vai ar skatu uz pagalmu. Šajos numuros gultas ir tansformējamas par divvietīgām, tāpēc tie ir piemēroti ģimenēm ar bērniem. Cena par numuru - EUR 20,00.
- Viens 4-vietīgs numurs otrajā stāvā ar skatu uz pagalmu. Cena par numuru - EUR 20,00 vai nakšņojot četratā - EUR 10,00 no personas.

Salonvagons un telšu vietas

Salonvagons un telšu vietas

Salonvagons novietots kopā ar platsliežu tvaika lokomotīvi uz sliežu ceļiem līdzās Gulbenes depo administrācijas un darbnīcu ēkai. Šis salonvagons būvēts 1964. gadā un vēlāk speciāli aprīkots Igaunijas Komunistiskās partijas 1. sekretāra Karla Vaino vajadzībām. Vagons laikā no 1978. līdz 1988. gadam tika izmantots K. Vaino un viņa pavadoņu braucieniem uz Maskavu un citām PSRS pilsētām. Šādus speciālos dienesta vagonus nelielā skaitā būvēja Vācijas Demokrātiskajā Republikā rūpnīcā "Wagonbau Ammendorf" uz pasažieru vagonu K-47 bāzes pēc PSRS valdošās elites pasūtījuma. Pēc papildus aprīkojuma uzstādīšanas Maskavas rūpnīcā, salonvagoni tika nodoti PSRS republiku Komunistiskās partijas Pirmo sekretāru un Ministru padomes priekšsēdētāju rīcībā.
Salonvagonu atveda uz Gulbeni 2005. gadā no Igaunijas pilsētas Türi.
Salonvagonā nakšņošanai ir pieejamas četras 2-vietīgas padomjlaiku vilciena luksusa kupejas, kā arī sanāksmju telpa. Cena par nakšņošanu kupejā vienai personai - EUR 8,00.

Telšu vietas ierīkotas Gulbenes depo teritorijā un tās paredzētas grupām līdz 30 cilvēkiem. Cena par nakšņošanu vienai personai - EUR 4,00. Kemperu stāvlaukums paredzēts līdz 5 kemperiem ar iespēju pieslēgt elektrību un ūdeni, kā arī iztukšot kanalizācijas konteineru. Cena par viena kempera novietošanu - EUR 8,00.

Nakšņojot salonvagonā, teltī vai kemperī iespējams bez maksas izmantot depo ēkā esošās viesu koplietošanas telpas - dušas, WC, virtuvi - ēdamtelpu, kas aprīkota ar nepieciešamo inventāru, kā arī apsargātu autostāvvietu un velosipēdu novietni.

Kalnienas stacija

Kalnienas stacija

Kalnienas (senāk: Kalnamuižas) stacija atrodas Gulbenes - Alūksnes dzelzceļa 14. km un 2 km attālumā no bijušās Kalnamuižas centra. Stacijas ēka celta 1901. gadā reizē ar dzelzceļa līnijas būvniecību koka konstrukcijā ar dekoratīviem fasādes apdares elementiem. Raksturīga Kalnienas stacijas apbūves sastāvdaļa ir mūra pagrabs. Kopš 2011. gada vēsturiskā koka arhitektūras ēka tiek restaurēta.
Interesentiem naktsmītnei piedāvājam pagaidām neremontētu stacijas priekšnieka dzīvokli bez mūsdienīgām labierīcībām - divu vai trīs istabu variantā. Cena pēc vienošanās.